İzmir Düğün Müzik Grubu 2023 Paket ve Fiyatları

beste müzik

Canlı Müzik Grubu

izmir düğün canlı müzik grubu orkestra

yeni Bir Eğlence Deneyimi için

tarzına uygun

Tarzına uygun canlı düğün orkestrası Beste müzik : Hem modern pop hem de güncel hit parçalarla istediğin tarzda bir etkinlik sunuyorlar Enerjileri ve sahnedeki varlıkları rakipsizdir ve yalnızca en iyi eğitimli müzik yıldızlarından oluşan bir grupla şimdi eğlence zamanı

Solist seçimi

İzmirin en iyi vokallerini bünyesinde bulunduran beste müzik ile en güzel gecenizde yaşanacak en mutlu anıların tadını çıkarın

canlı performans

Beste müzik, oyun pistini doldurma ve herkesi sahneye çıkartıp eğlendirme konusunda uzmandır. Sıcakkanlı havaları ve olağanüstü müzik becerileri, onlarca düğün ve eğlencede performans sergiledik. Yüksek enerjili oyun havaları, resepsiyon müzikleri, Türk sanat müziği unutulmaz ve klasik yabancı parçalar sunuyoruz

en hit parçalar

Bu grup 2013'ten beri birlikte çalıyor. Listelerden modern ezgileri çalmaktan ve onları benzersiz kadromuza uyarlamaktan keyif alıyoruz! İnsanların bizim sesimize göre dans etmelerini ve gecelerinin tadını çıkarmayı çok seviyoruz. Etkinliğinizde oynarken dans etmeyi, kahkahaları ve her yönüyle unutulmaz bir deneyimi garanti edebiliriz!

Performans videoları

Her düğünü profesyonelce kaydediyoruz. Sizde canlı müzik grubu kiralamadan önce en az bir performans videosunu mutlaka izleyin !

izmir deniz altı canlı düğün performans ne sen yorgunsun nede ben yorgun
Videoyu oynat
mavi boncudüğün orkestra canlı performans bayan solist
Videoyu oynat
atıf eriş artık sevmeyeceğim kına gecesi canlı sahne performansı izmir
Videoyu oynat
canlı sazlardan oluşan düğün orkestrası
Videoyu oynat

İzmir Düğün Müzik Grubu - 2023 - Paket ve Fiyatları

2023 yılında en çok talep gören canlı müzik grubu paketlerinin ortalama fiyatları; ekipman kalitesi, paket içeriğine göre 10.000 TL ile 16.000 TL arasında değişmektedir. Bu paketlerin içeriklerini ve fiyatlarını aşağıda listeledik! Sende inceleyip hemen rezervasyon yapabilirsin !

Ekonomik Paket 11.000 TL

Profesyonel Ses Sitemi, Bayan Solist, Klavye, Asma Davul, Ulaşım

standartPaket 16.000TL

Profesyonel Ses Sitemi, Bayan Solist, Klavye, Keman, Klarnet, Darbuka, Asma Davul Ulaşım

hazır Paket 17.500 TL

Profesyonel Ses Sitemi, Işık Sistemi, Bayan Solist, Klavye, Solo Gitar, Klarnet , Bas Gitar, Batari , Darbuka, Asma Davul

Beste Müzik Hakkında

Her tarza, boyuta ve bütçeye uygun etkinlikler için profesyonel izmir düğün müzik grupları. İster şehir merkezindeki bir otel düğünü için bir canlı müzik grubu, ister nehir kıyısındaki resepsiyonunuz için bir trio ekibinin peşinde olun, en mutlu gününüz için mükemmel çözümleri burada bulacaksınız.

Sık sorulan sorular...

Standart olarak sunulan düğün orkestra fiyatlarının  paket içeriği; Orkestra Ekibi, Ses Sistemi, Renkli Işık Sistemi, Ful HD Kamera Çekimi, Sınırsız Fotoğraf Çekimi Asma Davul, Volkan & Konfeti, Ulaşım, Montaj ve USB Bellekten oluşmaktadır.

Orkestra grubumuzda klavye, solist ve asma davul yer almaktadır. Ayrıca  düğün videosu için profesyonel kameraman ile birlikte aktüel fotoğraf çekimleri için bir de fotoğrafçı bulunuyor. Ekip toplam 5 kişiden oluşmaktadır. 

Zamanlamanız doğru olmalı, düğün orkestrası için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızı öneririz. Yaz sezonunda hafta sonları genellikle yoğun olduğu için rezervasyonlarımız kısa sürede dolmaktadır. Gerçekten arzu ettiğiniz gibi bir orkestra grubu ile anlaşmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçip rezervasyon yapmanızı öneririz.

Sahnede güncel ve popüler parçalardan oluşan program icra etmekteyiz. Ancak giriş, müziği ilk dans parçası  ve pasta merasiminde çalınacak  şarkıları daha çok çiftlerimiz özel anlam ifade eden şarkılardan belirleyip bize düğünden  bir hafta önce bildirmelerini istiyoruz.

Müşteri Yorumları

Düğün için muazzam vokallere, eğlenceli performans sunan aynı zamanda harika ritimlere sahip olağanüstü duygusal ve eğlenceli canlı bir müzik grubu!
Burcu Dinar
5/5
Misafirlerinizi eğlendirmek için yüksek enerjili bir performans sunuyorlar deneyimli bir orkestra grubu. güncel repertuar ve zengin içeriğe sahipler nişanımız için ayrıca teşekkür ederim
Yasin Göçmen
4.6/5

hizmet bölegeri

İzmir ve ilçelerinde, Manisa çevre ilçelerinde düğünler, nişanlar, kına gecesi ve sünnet eğlencelerinde uygun fiyatlı, canlı enstrümanlardan oluşan düğün orkestrası kiralama hizmeti sunmaktayız

Kampanya

Fırsat! ağustos ayına kadar rezervasyon yaptıran çiftlerimize % 10 erken rezervasyon indirimi uygulanacaktır