İzmir Kına Organizasyon | Taht Kiralma | Nedime | 2024 Fiyatları

İzmir kına organizasyon

Bizimle heyecanlı bir kına organizasyonuna hazır olun! Bekarlığa veda partileri planlamaktan çekinmeyin ve bunu sizin için yapmayı bize bırakın!
Izmir 2023 Kına Organizasyon Paketleri Ve Fiyatları

Bizi Tercih Etmeniz İçin Çok Neden Var...

Kına tahtı

Farklı tarzda kına tahtı modellerinin İzmir ve çevresinde gecelik kiralama bedeli 2.600 TL ile 3.000 TL arasında değişmektedir.

bayan orkestra

Kına organizasyonlarının vazgeçilmez ayrıntısı müzik konusunda sunduğumuz seçenekten birine karar verin ve hemen rezervasyon yapın. hayalinizdeki en güzel detayları bu sayfada bulacaksın.

Nedime Ekibi

İzmir nedime ekibi fiyatları 4.700 TL den başlamaktadır. sizde Kına organizasyonları için nedime ekibi kiralayarak görsel şov ile eğlencenin boyutunun değiştirebilirsiniz.

Kampanyalı Fiyatlar

2024 yılı rezrvasyonlarımız başlamıştır ucuz ve kaliteli bir kına organizasyonu yapmak istiyorsanız erken rezervasyon fursatlarını kaçırmayın.

Daha Fazla Canlı Video

Her etkinliği profesyonelce kaydediyoruz. Sizde kına organizasyon ekibi kiralamadan önce en az bir performans videosunu mutlaka izleyin.

kına video 1
Videoyu oynat
video 3
Videoyu oynat
kına organizasyon gelin hanım ve nedime ekibi sahnede
Videoyu oynat
kına gecesi renkli kemer oyunu
Videoyu oynat

Kına Organizasyon Paket Fiyatları 2024

İzmir'de 2024 yılında en çok ilgi gören kına organizasyon fiyatları; paket içeriğine göre 11.750 TL ile 18.000 TL arasında değişmektedir. Bu paketlerin içeriklerini ve fiyatlarını aşağıda listeledik! Sende inceleyip hemen rezervasyon yapabilirsin.

Malzeme Paketi 7.500 TL

Kına Tahtı ve Konsepti, Griş Yolu ve Kırmızı Halı İsme Özel Karşılama Panosu 10 Ad Nedime Tefi, 10 Ad Nedime Tacı, 10 Ad Nedime Mumu, 10 Ad, Nedime Bilekliği 10 Arkadaş Kaftanı, İsme Özel Gelin Tefi, Kına Sepeti, Kına Tepsisi Gelin Yüz Örtüsü, Kına Testisi, Ulaşım

Müzik Paketi 12.500 tL

Orkestra Ekibi, Profesyonel Ses Sistemi, Renkli Işık Sistemi, Festival Sokak Aydınlatma, Ful HD Kamera Çekimi, Sınırsız Fotoğraf Çekimi Asma Davul, Volkan Konfeti, 100 Ad Sandalye, Montaj ve USB Bellek Ulaşım

Nedime Paketi 4.500 TL

4 Kişilik Kostümlü Nedime Dans Ekibi Kına Planlayıcısı, Ulaşım

Bu paketlerin her birinin organizasyonunun detaylarına bağlı olarak değişebilir ve bunlara bağlı olarak Fiyatlar da değişkenlik gösterebilir. Kına organizasyonu için bütçenizi belirlemek ve organizasyonu planlarken bütçenizi kontrol etmek önemlidir. Profesyonel organizasyondan teklifler alarak, ihtiyaçlarınıza uygun bir paket paketi ve bütçenizi daha etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

İzmir Çankaya ilçesinde bulunan Organizasyon şirketimiz sizlere unutulmaz bir kına organizasyonu yapma imkanı veriyor. Hayallerindeki kına gecesine firmamız ile ulaşabilirsin. Tüm detayları sizin dilediğiniz gibi şekillendiren ekip, görkemli bir organizasyona imza atıyoruz.

Şirket Uygun fiyatları ile ister sokakta, ister evde istediğiniz her mekanda etkinlik gerçekleştiren ve gelinler tarafından en çok talep gören kına organizasyon firmalardan biri olmuştur. 


Kına gecesi organizasyonları ve bekarlığa veda partileri konusunda uzmanlaşmış bir etkinlik planlama ve tasarım şirketiyiz. Odak noktamız, benzersiz etkinlik ihtiyaçları olan geniş bir müşteri yelpazesi için birden fazla hizmet sunmaktır. Bire bir planlama ve tasarım sürecimizi her müşteriye özel ve benzersiz bir deneyim sağlayacak şekilde uyarladık. İster bir kına gecesi planlamak, ister bir dönüm noktasını kutlamak veya bekarlığa veda etkinliğe ev sahipliği yapmak olsun, kendimizi unutulmaz sonuçlar sunmaya adadık.

Müzik dans muhteşem şovlar bu alanda el ele gider. Tek zevkinkına yakmak olmadığı İzmirin en iyi rkına organizasyonları ve güzellikler, kabare gösterileri, canlı müzik ve hatta abartılı kına dansları ve ikramlarıyla duygularınızı ateşleyin. Tipik bir kına gecesi veya sıradan bir bekarlığa veda deneyiminizden biraz daha heyecan verici bir şey istiyorsanız, bir göz atın…

İzmir’de kına gecesi organizasyonu için birkaç fikir aşağıda sıralanmıştır. Bu fikirler, muhteşem bir kına gecesi kutlaması düzenlemenize yardımcı olacaktır :

 1. Kına Tahtı Dekorasyonu:

  • Kına tahtını etkileyici bir şekilde dekore ederek, gelinin tahtta oturacağı alanı vurgulayabilirsiniz. Gelinin kişisel zevkine uygun renkler ve süslemeler kullanılarak özel bir atmosfer sağlayın.
  •  
 2. Nedime Ekibi Dans Gösterisi:

  • Organizasyonun enerji dolu geçmesini sağlamak adına profesyonel bir kına dans ekibi kiralayın ve prova yapın.
  •  
 3. Kına Tepsisi:

  • Kına tepsisi gelinin kına gecesini özel kılacak bir aksesuardır. Geleneksel Türk motifleri ve renkleriyle birlikte bir tepsi, fotoğraf çekimleri için harika bir arka plan olabilir. 
 4. Bindallı ve Gelin Tefi :

  •  Bindallı ve gelin tefinin uyumu gecenin kaderini belirleyecek en önemli ayrıntıdır. gelin tefinde gelinin adının yazması harika bir görsel sunar.
  •  
 5. Özel Kına Takıları:

  • Gelinin ve davetlilerin kullanabileceği özel kına takıları hazırlayın. Ancak, yaşadığınız muhteşem bir geceyi hatırlatacak anlamlı duygular olabilir.
  •  
 6. Eğlenceli Oyunlar ve Aktiviteler:

  • Kına gecesine geleneksel halaylar oyun havaları ile konukların eğlenmesini sağlayın . Geleneksel kına gecesi oyunlarını modern bir dokunuşla sunabilirsiniz.
  •  
 7. Özel Temalı Kına Davetiyeleri:

  • Davetlilere, organizasyonun işlemlerine uygun özel tasarlanmış kına davetiyeleri gönderilir. Davetiyeler, geceye katılmayı artırabilir ve organizasyonun heyecanını baştan sona hissettirebilir.
  •  
 8. Canlı Müzik ve Orkesta:

  • Canlı müzik ve dans gösterileri, gecenin enerjisini yükseltebilir. kına gecesi şarkıları kına yakılırken soylenecek türküler , konukları eğlendirebilir ve muhteşem bir atmosfer yaratır. 

Organizasyonun ayrıntılarını buna göre kişiselleştirebilir ve gecenin benzersiz ve muhteşem olmasını sağlayabilirsiniz.

 
 

Bir kına planlamak bazen oldukça zahmetli gelebilir. Gelin adayları genellikle kına gecesi planlarını yönetmelerine yardımcı olması için profesyonel kına planlayıcısı tutarken, sorumlulukların çoğunu kendi başlarına da üstlenmezler . Belki kısıtlı bir kına organizasyon bütçesiyle çalışıyorlar ya da belki de tüm Kendin Yap olasılıklarını seviyorlar – Aslında , pek çok ekstra ayrıntı var ama hayallerinizdeki bekarlığa veda etkinkiğinizi kendi başınıza planlamanız mümkün. Haydi önce bindallı ve kaftan ve taht modellerini belirlemeyle başlayalım.

sık sorulan sorular

Standart Paket içeriği Kına Tahtı, Orkestra Ekibi, Ses Sistemi, Renkli Işık Sistemi, Ful HD Kamera Çekimi, Sınırsız Fotoğraf Çekimi Asma Davul, Volkan, Konfeti, 100 Ad. Sandalye Ulaşım, Montaj ve USB Bellek oluşmaktadır.

Dört kişilik nedime ekibi, bir rofesyonel kına planlayıcısı , eğer talep edilirse ayrıca beş kişilik orkestra grubundan  oluşmaktadır

Zamanlamanız doğru olmalı, Kına organizasyon ekibi için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızı öneririz. Yaz sezonunda hafta sonları genellikle yoğun olduğu için rezervasyonlarımız kısa sürede dolmaktadır. Gerçekten arzu ettiğiniz gibi bir kına ekibi ile anlaşmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçip rezervasyon yapmanızı öneririz.

Kına Organizasyonları için rezervasyon esnasında 500 TL ön ödeme almaktayız

Müşteri Yorumları

Harika iş çıkardırlar ! Aysun hanım ve ekibine kına gecem için gösterdiği ilgiden ve ekip arkadaşlarını güler yüzlerinden dolayı sonsuz teşekkürlereler...
Arzu Biçer
5/5
Gerçekten iyi bir organizasyon firması kına gecesi yapacak tüm gelin adaylarına kesinlikle tavsiye edebilirim. Cuma akşamı için tekrar teşekkürler.
Neriman ateş
4.6/5

hizmet bölegeri

İzmir ve ilçelerinde, kına gecesi ve sünnet eğlencelerinde talaplerinize uygun fiyatlı, kaliteli ve kına organizasyon, kına tahtı ve bindallı kiralama hizmeti sunmaktayız.

Kampanya

Fırsat! ağustos ayına kadar rezervasyon yaptıran çiftlerimize % 10 erken rezervasyon indirimi uygulanacaktır