Düğün orkestra

Düğünler, nişan etkinlikleri, kına geceleri ve daha fazlası için rezervasyon yapılabilen İzmir'in en popüler etkinlik grubu Grup Moda ile tanışın...
izmir orkestra karabağlar düğün salonu

Harika Bir Bir Eğlence Deneyimi için...

Güçlü ses sistemi

Düğününüzü konuklarınızın yıllarca konuşacağı bir gece yapacağız. Sadece bir dizi şarkı çalmıyoruz - herkesi dans ettiriyoruz. Her şeyle ilgileniyoruz: son sistem tesisat , konuşmalar için mikrofonlar şarkı seçimi ve tabii ki ilk dansınız.

Profesyonel kadro

Şarkı seçiminden ışıklandırmaya ve aradaki her şeye kadar her performansa nasıl hazırlandığımızı ve sunduğumuzu öğrenin. Unutulmaz, eğlenceli ve heyecanlı düğünler yapmamıza yardımcı olan ekibimizi inceleyin

Renkli Işık sistemi

Aydınlatma, düğünün ve fotoğraflarınızın kalitesini etkileyen en önemli faktörlerden biridir.Işık sistemimiz , sahnedeki enerjiyi piste yansıtarak etkinliğinizin çarpıcı görünmesini sağlayacaktır.

Güncel Repertuar

Sadece bir dizi şarkı çalmıyoruz, herkesi dans ettiriyoruz .Sadece sahneye çıkmıyoruz , partiye katılıyoruz. Tüm istek parçalar ve en popüler şarkılar.

Daha Fazla Canlı Video

Her düğünü profesyonelce kaydediyoruz. Sizde orkestra kiralamadan önce en az bir performans videosunu mutlaka izleyin !

video1
Videoyu oynat
video 3
Videoyu oynat
düğün orkestra canlı performans videosu
Videoyu oynat
video2
Videoyu oynat

Her şey Dahil Orkestra Fiyatları 2023

2023 yılında düğün orkestrası fiyatları; paket içeriğine göre 12.500 TL ile 13.500 TL arasında değişmektedir. Bu paketlerin içeriklerini ve fiyatlarını aşağıda listeledik! Sende inceleyip hemen rezervasyon yapabilirsin

mini Paket 6.000 TL

Orkestra Ekibi, Profesyonel Ses Sistemi, (80 kişilik) Renkli Işık Sistemi Ful Hd Kamera Çekimi, Sınırsız Fotoğraf Montaj ve Usb Bellek, Ulaşım
(50 ila 80 Kişilik Küçük Organizasyonlar için Geçelidir.)

Standart Paket 10.500 TL

Orkestra Ekibi, Profesyonel Ses Sistemi, Renkli Işık Sistemi ve Festival Sokak Aydınlatma Ful HD Kamera Çekimi, Sınırsız Fotoğraf Çekimi Asma Davul, Volkan & Konfeti, Montaj ve USB Bellek, 100 Ad Sandalye Ulaşım

Hazır Paket 15.500 tL

Orkestra Ekibi, Ses Sistemi, Renkli Işık Sistemi ve Festival Sokak Aydınlatma Ful HD Kamera Çekimi, Sınırsız Fotoğraf Çekimi Asma Davul, Volkan Konfeti, Ulaşım, 150 ad Sandalye ve Giydirmesi Gelin Masası Ve Süslemesi Montaj ve USB Bellek

düğün orkestrası Hakkında

Siz ve konuklarınızın asla unutamayacağı yüksek standartlarında bir performans sunuyoruz. Müzik grupları arasında en çok talep gören şehrin en iyi düğün müzik grubuyla tanışın, profesyonel orkestra dünyasına hoş geldiniz! Her türlü etkinliğe en uygun orkestra grubunu oluşturup harika bir sahne performansı hazırladık. Yepyeni şarkılar ve capcanlı performansla pist hiç boş kalmayacak.

Sık Sorulan sorular

Düğün, kına gecesi, sünnet ve nişan eğlencelerinde sahne alan  profesyonel orkestra grupları 2023 yılında yaklaşık 5.000 TL  başlangıç fiyatı sunmaktadır.  Bu fiyat standart bir orkestra ekibi için idealdir. Ancak bu sadece başlangıç fiyatıdır.

Tarzına ve zevkine göre beğeneceğin bir çok düğün orkestrasının gecelik fiyatları müzisyen ve ses sistemi kalitesine göre 5.500 TL den başlayıp 15.000 TL ye kadar çıkabilmektedir.

Standart olarak sunulan düğün orkestra fiyatlarının  paket içeriği; Orkestra Ekibi, Ses Sistemi, Renkli Işık Sistemi, Ful HD Kamera Çekimi, Sınırsız Fotoğraf Çekimi Asma Davul, Volkan & Konfeti, Ulaşım, Montaj ve USB Bellekten oluşmaktadır.

Orkestra grubumuzda klavye, solist ve asma davul yer almaktadır. Ayrıca  düğün videosu için profesyonel kameraman ile birlikte aktüel fotoğraf çekimleri için bir de fotoğrafçı bulunuyor. Ekip toplam 5 kişiden oluşmaktadır. 

Zamanlamanız doğru olmalı, düğün orkestrası için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızı öneririz. Yaz sezonunda hafta sonları genellikle yoğun olduğu için rezervasyonlarımız kısa sürede dolmaktadır. Gerçekten arzu ettiğiniz gibi bir orkestra grubu ile anlaşmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçip rezervasyon yapmanızı öneririz.

Sahnede güncel ve popüler parçalardan oluşan program icra etmekteyiz. Ancak giriş, müziği ilk dans parçası  ve pasta merasiminde çalınacak  şarkıları daha çok çiftlerimiz özel anlam ifade eden şarkılardan belirleyip bize düğünden  bir hafta önce bildirmelerini istiyoruz.

İzmir’de Hizmet verdiğimiz Başlıca İlçeler Şunlardır:

  • Bornova
  • Karşıyaka
  • Gaziemir
  • Karabağlar
  • Buca
  • Bayraklı
  •  Selçuk
  • Torbalı

Müşteri Yorumları

İyi bir orkestra grubu ! pist başından sonuna kadar doluydu, çok eğlendik teşekkürler !! enerjinizi ve performansınızı gerçekten takdir ettik.
Burcu Dinar
5/5
Dürüst olmak gerekirse Pazar için ne kadar teşekkür etsek azdır .Düğün orkestrası arayan arkadaşlara tavsiye ediyoruz.
Yasin Göçmen
4.6/5

hizmet bölegeri

İzmir ve ilçelerinde düğünler, nişanlar, kına gecesi ve sünnet eğlencelerinde uygun fiyatlı, kaliteli ve eğlenceli orkestra kiralama hizmeti sunmaktayız

Kampanya

Fırsat! ağustos ayına kadar rezervasyon yaptıran çiftlerimize % 10 erken rezervasyon indirimi uygulanacaktır