izmir Düğün Fotoğrafçısı

Siz Anı Yasayın Biz Fotoğraflayalım...

Bir Ömür Boyu Sürecek Yolculuğa Katıl

Profesyonel Ekipman

Yeni çekim stilleri, son teknoloji makinalar, deneyimli kadromuzla en doğal mekanlarda dilediğiniz şekilde yaptığımız profesyonel fotoğraf çekimleri ile hayatınızın sonuna kadar keyifle sergileyebileceğiniz, hem bakmaya hem de sevdiklerinize göstermeye doyamayacağınız anılar biriktirmenize yardımcı oluyoruz

Deneyimli Kadro

Fotoğraf çekmek, insanın aklını, gözünü ve yüreğini aynı hizaya getirmesidir. Bu bir yaşam tarzıdır. Sizler de bu unutulmaz gününüzü en iyi şekilde ölümsüzleştirecek bir düğün fotoğrafçısı arıyorsanız İzmir Düğün Fotoğrafçısı kesinlikle en iyi seçim olacaktır. en mutlu gününüzü hem kendiniz hem de sevdikleriniz için ölümsüz hale getirin

Güler Yüz

İşimize her zaman gerekli önemi verdiğimiz için, sizi yüzünüzdeki tebessümle sonsuz mutluluğa uğurluyoruz.

Yaratıcılık

Düğün fotoğrafçılığı yaratıcılıkta sınır tanımıyor Artık pek çok yeni çekim stilleri farklı albüm fikirleri ya da yaratıcı tarzlar sık sık karşımıza çıkıyor. düğününü planlarken yaratıcı fikirlere ihtiyaç duyuyor olabilirsin. Diğer yandan, geleneksel bir düğün fotoğrafı tercih ederek, düşük bütçeli olmasını sağlayabilirsin. Sıra dışı değil ama özgün bir düğün albümü de planlayabilirsin.

Mükemmel Sonuçlar

Bizim için fotoğrafçılık ,dünya üzerinde en özel duyguların ölümsüzleştirildiği tutku dolu bir sanat. Yaptığımız hiç bir çekimi bir iş olarak görmüyoruz. Düğün fotoğrafçılığı özellikle dış çekim, evliliğe adım atan çiftlerin duygularının ölümsüzleştirilmesi demek. Ölümsüzleştirmek istediğiniz tüm güzel anlarınızı birlikte taçlandırmak dileklerimle.

Uygun Fiyatlar

En uygun fiyatlı düğün fotoğrafçısı fiyatları 2023 yılında 2.000 TL den başlamaktadır

İzmir düğün fotoğrafçı 2023 fiyatları nedir ?

Profesyonel Düğün Fotoğrafçıları derneğinin sektörde yaptığı araştırmaya göre İzmir de 2023 yılında genel olarak dış çekim paketlerinin ortalama fiyatları; ekipman kalitesi, albüm boyutu ve çekim yapılacak mekanın uzaklığına göre 3.500 TL ile 5.500 TL arasında olduğu belirlenmiştir . Bu paketlerin içeriklerini ve fiyatlarını aşağıda listeledik! Sende Profesyonel düğün fotoğrafçısı tarafından çekilen kaliteli bir düğün fotoğraf albümün olsun hem de bütçeni sarsmasın istiyorsan, İzmir kampanyalı dış çekim paketlerini ve güncel fiyatlarını inceleyip hemen sipariş verebilirsin !

Ekonomik Paket 2.500 TL

1 Ad 5 Sayfa Tek Albüm 50x70 Kanvas Tablo, 1 Saatlik Dış çekim, Tüm Fotoğrafların Router İşlemleri ve Dijital Ortamda Teslimi.

Altın Paket 4.500 TL

30 X 50 Tek Albüm, 2 Ad Aile Albümü, 1 Ad 50x70 Kanvas Tablo, 2 Saatlik Dış çekim, Tüm Fotoğrafların Router İşlemleri ve Dijital Ortamda Teslimi.

Platin Paket 5.500 TL

30 X 60 Tek Albüm, 2 Ad Aile Albümü, 1 Ad 50x70 Kanvas Tablo, 2 Saatlik Dış çekim, Tüm Fotoğrafların Router İşlemleri ve Dijital Ortamda Teslimi.

İzmir düğün Fotoğrafçısı Hakkında

2022 yılı harika fotoğrafçılar derneği ödülü sahibi biri olarak Sevgiden, doğadan ve her gün bana en yakın olan insanlardan ilham alıyorum ve hayatın gerçekten güzel olduğuna inanıyorum. Birinin hayatındaki en güzel anları fotoğraflama fırsatı verilmesi sadece büyük onur değil, aynı zamanda tam bir hayalin gerçekleşmesidir. Bu kariyer bana sevdiğim her şeyi birleştirme şansı verdi - seyahat etmek, yaratıcı olmak, yeni insanlarla tanışmak, bağlantı kurmak ve onların en mutlu anları ölümsüzleştirmek benim en büyük tutkum.

Bizim için düğün fotoğrafçılığı sadece çiftleri ve harika ailelerini en özel günlerinde yakalamakla ilgili değil, ilk temastan düğün fotoğraflarınızı teslim almaya kadar harika bir deneyim yaşatmak için eksiksiz bir hizmet sunmakla ilgili.

Müşteri Yorumları

Ömer Bey Bizi çok rahat hissettirdi. Tüm grup resimlerini o kadar eğlenceli yaptı ki Tüm misafirlerimiz onu sevdi! Çektiği olağanüstü doğal fotoğraflar için ona sonsuz teşekkür ederiz. Umarım Kuzenimin dış çekiminde çekiminde görüşürüz
Buse Acar
5/5
Düğün günümüzü bu kadar güzel fotoğrafladığınız için ne kadar minnettar olduğumuzu belirtmek isteriz. Sonuçlardan tamamen heyecan duyuyoruz ve sizi gelecekte düğün fotoğrafçısı arayan ailemize ve arkadaşlarımıza tavsiye etmekten çekinmeyeceğiz. :))
Aydın Temel
4.6/5