izmir Sünnet Organizasyon fiyatları 2023

profesyonel Sünnet Organizasyon

İzmir de hizmet veren sünnet organizasyon firması modern sünnet düğünleri, mevlütlü sünnet düğünü ve sosyal etkinlikler için harika deneyimler sunar.
izmir 2023 Sünnet Organizasyon Paketleri ve Fiyatları

Sünnet Tahtı

İzmir ve çevresinde farklı modeller halinde sunularn sünnet tahtı kiralama fiyatları 2.500 TL başlayıp uzaklığa bağlı olarak 3.000 TL ye kadar çıkabilmektedir.

Profesyonel orkestra

Müzik her zaman sünnet düğünlerinin bir parçası olurdu. Sizde kesinlikle iyi ve uygun fiyatlı bir sünnet orkestrası kiralayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Masa Sandalye

İzmirde düğün nişan sünnet organizasyonları için masa sandalye kiralama fiyatları nakliye dahil şöyledir;
Kolsuz plastik sandalye kiralama : 10 TL
Diktörtgen plastik masa: 30 TL

Sünnet Arabası

Ortalama olarak, İzmir sünnet arabası Kiralama fiyatları 2023 yılında 2.600 TL den başlamaktadır.

Daha Fazla Canlı Video

Her etkinliği profesyonelce kaydediyoruz. Sizde kına organizasyon ekibi kiralamadan önce en az bir performans videosunu mutlaka izleyin.

İzmir sünnet organizasyon fiyatları

İzmir'de 2023 yılında sünnet organizasyon fiyatları değişebilir. Ekonomik Paketler 9.500 TL den başlarken, herşey dahil sünnet düğününün maliyeti 15.500 TL ye kadar hatta daha fazlasına ulaşabilir.

Malzeme Paketi 3.500 TL

Sünnet Tahtı Konsepti , Tag Ve Isimlik, Giriş Yolu Ve Kırmızı Halı Karşılama Panosu, Ulaşım

Standart Paket 9.500 TL

Orkestra Ekibi , Profesyonel Ses Sistemi, Renkli Işık Sistemi, Festival Sokak Aydınlatma, Ful HD Kamera Çekimi, Sınırsız Fotoğraf Çekimi Asma Davul, Volkan & Konfeti, Montaj Ve USB Bellek, 100 ad Sandalye UlaşıM

Full Paket 15.500 tl

Sünnet Tahtı ve Konsepti, Orkestra Ekibi, Profesyonel Ses Sistemi, Renkli Işık Sistemi, Festival Sokak Aydınlatma, Ful HD Kamera Çekimi, Sınırsız Fotoğraf Çekimi Asma Davul, Volkan Konfeti, Ulaşım, 200 ad Sandalye ve Giydirmesi Montaj ve USB Bellek Ulaşım

Çok sayıda sünnet mevilidi etkinliğinin yanı sıra büyük sünnet organizasyonlarıda gerçekleştirdiğimiz için, etkinlik planlama gerçekten bizim işimiz. sünnet tahtı sünnet arabası kiralama, sünnet yemeği tasarlamaktan tedarikçiler önermeye, onları rezerve etmeye, onlarla tanışmaya ve en küçük ayrıntılara kadar onlarla bağlantı kurmaya kadar, her müşteriye stressiz bir hazırlık ve zarif bir kutlama geçireceklerini garanti ederken bu adımları önemsiyoruz.

Misyonumuz yalnızca sürekli gelişen etkinlik endüstrisinde hayatta kalmak değil, aynı zamanda çok fazla tutku , şefkat , sınıf ve stil ile gelişmek . İster büyük ölçekli bir kutlama ister samimi bir fırsat olsun, şirket her fikrin en yüksek kalitede uygulanmasını sağlamak için tüm etkinliğin karmaşık ayrıntılarına odaklanır . 10 yılı aşkın birleşik deneyime sahip izmir sünnet organizasyon Ekibi, yaratıcı ve uygun maliyetli etkinlik yönetimi hizmetleri sağlama konusunda kendine güveniyor. İlk konseptten yerinde yönetime ve etkinlik sonrası sonuca kadar, özel hizmet ve profesyonellik yoluyla müşteri memnuniyetini tamamlamaya kararlıyız.

Sık sorulan sorular

Zamanlamanız doğru olmalı, sünnet organizayonu için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızı öneririz. Yaz sezonunda hafta sonları genellikle yoğun olduğu için rezervasyonlarımız kısa sürede dolmaktadır. Gerçekten arzu ettiğiniz gibi bir kına ekibi ile anlaşmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçip rezervasyon yapmanızı öneririz.

Sünnet organizasyonu için 500 TL ön ödeme almaktayız. Kalan ücretin tamamını organizasyon sonunda almaktayız.

izmir’de hizmet verdiğimiz  başlıca ilçeler şunlardır;

 • Çeşme
 • Urla
 • Özdere
 • Ayvalık
 • Dikili
 • Gümüldür
 • Kemalpaşa
 • Menemen
 • Torbalı
 • Selçuk
 • Seferihisar
 • Aliağa
 • Foça
 • Kuşadası

Farklı sünnet organizasyon fikirleri

Bir Sünnet düğünü planlamak bazen oldukça bunaltıcı gelebilir. Sünnet aileleri genellikle sünnet düğünü planlarını yönetmelerine yardımcı olması için profesyoneller tutarken, sorumlulukların çoğunu kendi başlarına da üstlenmeleri için pek çok neden vardır. Belki kısıtlı bir düğün planlama bütçesiyle çalışıyorlar ya da belki de tüm Kendin Yap olasılıklarını seviyorlar - her durumda, pek çok ekstra ayrıntı var ama hayallerinizdeki düğünü kendi başınıza planlamanız mümkün. Haydi önce sünnet kostüm belirlemeyle başlayalım.

Müşteri Yorumları

Her şey planladığımız gibi ve beklentilerimizin ötesinde gitti... bekir bey ile çalışmak gerçekten bir zevkti ve onun hizmetlerini kesinlikle tavsiye ediyoruz.
Leman S.
5/5
Her şeyi düşünmeyin ve olayın tadını çıkarın. Gerekenleri zaten eksiksiz bir şekilde yapıyorlar. Biz gayet memnun kaldık. Pazar için tekrar teşekkür ederiz.
Busem D.
4.6/5

hizmet bölegeri

izmir sünnet organizasyon genel hedefinize ulaşmanız için her türlü sünnet düğünlerinizde size özel ayrıntılarla tasarlar, planlar ve organize eder.

Kampanya

Fırsat! ağustos ayına kadar rezervasyon yaptıran çiftlerimize % 10 erken rezervasyon indirimi uygulanacaktır