düğün orkestra kiralamak isteyen kadın resmi

Düğün Orkestra Kiralama Yöntemleri

Çoğu insan bir orkestrayı ilk elden deneyimleme fırsatına sahip değil ve hiçbir şey bu muazzam müzik düzenlemelerinin elde ettiği hislerle kıyaslanamaz. Lüks ve zarafet yayan, sahnede düzenlenmiş bir orkestranın salt görüntüsü, büyük gününüze rakipsiz bir ihtişam ve romantizm katıyor. İster klasik türe yeni bir hayat getiren modern bir orkestra, ister yaylılar, anahtarlar, vokalistler ve gitarlar kullanarak dans marşlarının coşkulu aranjmanlarını kullanan bir dans orkestrası olsun, hiçbir şey bu devasa performansların heyecanına veya çok yönlülüğüne benzemez - bu yüzden şansınız yok ya da misafirleriniz büyük gününüzde sağladıkları heyecanı unutacak!

Gelin “Evet” dediği anda bir çift düğün günlerini düşünmeye başlar. Beklenti oluşur ve ardından bir kararlar fırtınası gelir. Dikkat edilmesi gereken birçok önemli noktalardan biriside müziktir, çünkü davetinizin tonunu, hızını ve tarzını belirlemeye yardımcı olur. Artık bir çok çift, Düğün törenleri, kına geceleri veya nişan organizasyonları yahut sünnet eğlencelerinde bir düğün orkestrası tercih ediyor.

Müzik, kelimenin tam anlamıyla organizasyonların ritmidir; insanları bir araya getirir, tarzınızı ve kişiliklerinizi bir çift olarak yansıtır ve yaratmak istediğiniz atmosferi belirler. Küçük bir orkestra kiralayın ve en mutlu gününüze daha yüksek düzeyde bir eğlence ve heyecan getireceğinizden emin olun.
Acele etmeye gerek yok her şey sırayla. Günümüzde artık düğün orkestraları (bir grubun aksine) genellikle müzisyen, solist ve asma davuldan oluşuyor ayrıca canlı düğün müzik grubunda tercih edilirse oda keman, klarnet, klavye ve bayan solistten oluşuyor. ikisinden birini tercih etmelisiniz. Bazı gelinler bu müzisyenlerden birini veya düğünden önce kapıda konukları karşılamak için ekstra olarak kiralar, geri kalanı daha sonra resepsiyona katılır. Bu tamamen size ve gününüzü nasıl hayal ettiğinize bağlıdır.

Doğru düğün orkestra kiralamanın biraz zaman alabileceğini unutmayın, bu yüzden buna göre plan yapın. Müzisyenlerle (veya en azından liderle) şahsen konuşmak ve rezervasyon yapmadan önce doğru soruları sormak gerekir. böylece özel gününüz için en doğru eşleşmeyi elde edersiniz.

İşte birkaç önemli soru:
Deneyim hakkında soru sorun. Ne kadar zamandır birlikte sahne alıyorlar ve yılda kaç tane düğün yapıyorlar.

Tarzlarını tarif etmelerini isteyin.

Maliyet hakkında soru sorun. Kontrol ettiğimiz bir web sitesi, düğün orkestra kiralama fiyatları ortalama 2.000 - 10.000TL olarak listeledi. Maliyetiniz bulunduğunuz yere, müzisyen sayısına ve performansın uzunluğuna bağlı olacaktır.


Birkaç referans isteyin. Tercihen akrabalarından veya arkadaşlarından değil.
Yaklaşan bir düğünde onları canlı olarak izleme şansınızın olup olmadığını sorun .


Anlattıkları kadar profesyonel olmayabilirler.

Sormayı düşünmeniz gereken diğer sorular:


İstek şarkılarımız çalarmısınız?

Ulaşım masrafları veya yemek gibi talepleri için ek ücretler istiyorlar mı?


Performanslarını izleyebileceğiniz bir videonuz var mı?

Düğün esnasında mola veriyor musunuz ve ne kadar süreyle?


Orkestranın beslenmesi gerekecek mi? (Eğer öyleyse, onları mekanınızdaki kişi sayınıza eklemeyi unutmayın.)


Ya düğününüz planlanandan daha uzun sürerse? Fazla mesai ücretiniz nedir? Ödeme şartlarınız neler? Ne kabul ediyorsun?


Ne zaman yazılı bir sözleşme alacağım?

İptal politikanız nedir?

Hizmetiniz hakkında konuşmadığımız bir şey var mı?

Benim için herhangi bir sorunuz var mı?
izmirde yerel bir orkestranın yerini belirlemenize ve yer ayırtmanıza yardımcı olacak kaynaklar arıyorsanız, konuma göre arama yapmanıza yardımcı olacak bir çevrimiçi site izmirorkestra.net düğün müziğinizi planlamanız için birçok yararlı ipucu sağlar. Aramanıza erken başlayın ve orkestranızı olabildiğince önceden işe alın, en iyileri erken rezervasyon yaptırır.

Siz ve misafirleriniz için kalıcı anılar yaratmanın yanı sıra, bir orkestra hem büyüleyici hem de romantik. Ve canlı bir performans olduğu için, daha fazla müzikal yoğunluğa ve konuk katılımına sahip olacaksınız. İyi bir orkestra kiraladığınızda, bunu herkesin hatırlayacağı bir düğün yapacağınızdan emin olabilirsiniz.
Kaliteli bir düğün orkestrası ile büyük gününüzü unutulmaz kılmaya hazırsanız, hemen arayın 05396894453 . Sizi en sevdiğiniz düğün orkestrası için kapsamlı bir tekliften ayıran tek şey kısa bir sorgulama formu veya ekibimizle telefon, e-posta veya canlı sohbet yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Her gün (resmi tatillerde bile) 10:00 ile 22:00 arasında buradayız ve her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!
Category
Etiketler

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir